19 листопада 2016 р.

Фотогалерея: радість пізнання


Радість пізнання.


Інтегрований урок: природознавство, основи здоровя, образотворче мистецтво.

Тема: Сонце - джерело світла і тепла.
Ми - промінчики сонця.









Практичне заняття: емоції і почуття




Проект: Ліси - скарб голубої планети




Творча робота на уроках читання: Я хочу додати своє слово




Навчання грамоти через особистісне сприйняття:
 Я подарую вам свою літеру.




Тематичні дні: День ввічливих стосунків.
Вивчаємо, складаємо та застосовуємо правила ввічливості. 




Участь в загальноміському проекті 
"Україна - моя країна"




Урок-асоціація  "Це - моя Україна"
1 клас

Після уроків - цікаво з дррузями








5 листопада 2016 р.

Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи

Див. Додаток до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009

Інструкція щодо заповнення класного журналу

Інструкція щодо заповнення класного журналу

Урок - мандрівка Вступ до теми " Літературні казки".



Урок - мандрівка
Вступ до теми. Літературні казки.
Мета: продовжити знайомити учнів з особистістю Івана Франка, розвивати вміння виділяти в тексті головне, визначати основну думку твору; учити дітей давати характеристику дійовим особам; виховувати почуття дружби і товариськості.
Матеріали до уроку: тексти творів В.Бичко «Казка, друзі, не на сміх…», І.Франка «Лисичка - кума».
Хід уроку
І.Організація класу.
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Читання вірша.
Казка – вигадка, та в ній – в шкаралупці золотій
Зерня сховане смачне.
Хто дістане, той почне думу думать про життя,
Збудить в серці почуття, мов торкнеться до вогню – 
Вийде сміло на борню за добро і проти зла!
В казці – сила немала! 
В.Бичко
(на дошці)
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
На дошці записано зашифровану назву розділу:
Л ж і ж т ж е ж р ж а ж т ж у ж р ж н ж і  к ж а ж з ж к ж и.
       Розшифруйте  назву розділу, закресливши букви, які повторюються.
       Отже, ми сьогодні починаємо вивчення нової  теми – «Літературні казки».
«Мозковий штурм».

31 жовтня 2016 р.

Урок – гра. Тема: Добро довго пам’ятається.

Урок – гра
Тема: Добро довго пам’ятається.
Мета: учити самостійно орієнтуватися в структурі художнього твору, стежити за логікою подій твору, аналізувати позитивні та негативні риси характеру героїв казки; доводити свою думку, вдосконалювати вміння  творчо переказувати текст; викликати захоплення сміливими людьми; виховувати почуття поваги до них.
Матеріал до уроку: текст твору Всеволода Нестайка «Жевжик».
Обладнання: картки зі словами, матеріал до гри.
Хід уроку.
І. Організація класу.
Знову день почався, діти!
Всі зібрались  на урок.
Тож пора нам поспішати,
Кличе в подорож дзвінок.
Сьогодні у нас незвичайний урок.
У казку сьогодні ми зробимо крок.
Із казкою ми зустрічались не раз,
І знову вона завітає до нас.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
1.    Перевірка домашнього  завдання.
Зачитування своїх рішень «Яку позицію я займу у своєму житті».

Застосування інтерактивної технології на уроках